Karbel Beach Hotel’de tatil çok güvenli. Otelimizde aldığımız hijyen önlemlerini incelemek için tıklayın.
+90 (252) 345 01 08

Hakkımızda

Karbel Beach Hotel | Hakkımızda...

Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz Fethiye Ölüdeniz de bulunan Karbel Beach Hotel yenilenmiş yüzüyle hizmet kalitesini her gün arttırarak siz değerli konuklarına hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

Ölüdeniz’in yeşiline hakim muhteşem konumu, konforu, kusursuz hizmet anlayışı, yarattığı güven ve ait olma duygusu ile Karbel Beach Hotel konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Binlerce yıllık uygarlıkların mirası, eşsiz tarihi panoramik manzarası, uzman mimarların mahareti, usta ellerin işçiliği ve koruma kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve bu güzellik içinde yaşamanın keyfini siz değerli konuklarımızla birlikte sürmek istedik.

Tatiliniz de heyecanı ve adrenali bizimle yaşayın. Turkuaz mavisinin yeşille bütünleştiği ender atmosferlerden biri olan Ölüdeniz de rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor.

Korunaklı durgun suyuyla Ölüdeniz, Akdeniz’in beyaz köpüklerini, çam ağaçlarının yeşiliyle buluşturduğu noktada; engin maviliklerinin, kıyılarda Toroslar’ın yeşiline nasıl dönüştüğünü göreceksiniz.

Ayrıca zarif ayrıntılarla işlenmiş heyecan verici ve benzersiz bir gün istiyorsanız; eşsiz Ölüdeniz manzaralı otel bahçemizde her türlü aktivitenizi gerçekleştirebilir,  Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri, yerli yabancı kokteyl seçenekleri, yüzlerce gezi ve aktivite ile ilgili geniş bilgileri internet sitemizin ilgili sayfalarında bulabilirsiniz.

Sizleri Karbel Beach Hotel de aramızda görmek ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız.